Murzasichle, widok na Tatry
22 kwietnia: temperatura: bd bd˝C
ciśnienie: bd hPa, wiatr: bd km/h bd, warunki biometeorologiczne: bd
Apteka dyżurnaa: Zakopane Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

Chałupki pod Giewontem

Chałupki pod Giewontem

34-531 Murzasichle, Sądelska 85a
kom.: +48 600 302 607
e-mail: budzuu@wp.pl
strona www: www.chalupkipodgiewontem.pl

Domki znajdują się w Murzasichlu 7km od centrum Zakopanego. To właśnie tutaj u podnóża Tatr tuż przy granic z lasami Tatrzańskiego Parku Narodowego rozpoczyna się początek wielu szlaków turystycznych gdzie wyjątkowy widok, wdzięczny koktajl lokalnej tradycji oraz akcentów nowoczesnych i retro a w tym komfortowe wyposażenie są gwarancją wspaniałego wypoczynku. Chałupki pod Giewontem to siedem drewnianych domków z bali jeden 8-osobowy, jeden 10 - osobowy, dwa 12 ? osobowe i trzy domki 14-sobowe zbudowane z drewna świerkowego, każdy z nich jest niezależny i przeznaczony tylko dla wynajmujących go gości. Cztery Domki są dwupoziomowe i trzy domki trzypoziomowe każdy z nich z balkonem z którego roztacza się przepiękny widok na Panoramę Tatr oprócz tego posiadają również zadaszoną werandę z której w zimie można podziwiać ośnieżone szczyty gór. Ta bliskość natury sprawia, że goście czują się tutaj cudownie. Chałupki pod Giewontem inspirowane były architekturą góralską , jej elementy , zdobnictwo i klimat . W domkach panuje ciepły i specyficzny klimat charakterystyczny dla domów wykonanych z drzewa to cudowne miejsce wypoczynku oraz relaksu. Chałupki to idealna baza wypadowa do Zakopanego oraz pobliskich miejscowości takich jak Małe Ciche, Bukowina Tatrzańska oraz Białka Tatrzańska . Na terenie domków znajduje się również miejsce na ognisko a na każdej werandzie w domku jest grill który jest dostępny dla gości od wiosny do jesieni.

Główne atuty obiektu:

6 wyciągów orczykowych na terenie Murzasichla - 0.2 km
7 wyciągów w Małym Cichym - 3 km
40 wyciągów w Bukowinie i Białce Tatrzańskiej - 6 km
10 wyciągów na zboczu Nosala - 7 km
Stacja dolna kolejki na Kasprowy Wierch - 9 km Terma Bania - 10 km Bukowiańskie Termy - 4 km Aquapark w Zakopanem - 7 km Termy w Szaflarach - 15 km

Wyposażenie pokoi:

  • telewizor w pokoju telewizor w pokoju
  • czajnik bezprzewodowy czajnik bezprzewodowy

Atuty obiektu:

  • sala kominkowa/pokój z kominkiem sala kominkowa/pokój z kominkiem
  • możliwość skorzystania z internetu możliwość skorzystania z internetu

Przed obiektem:

  • plac zabaw dla dzieci plac zabaw dla dzieci
  • parking dla samochodów osobowych parking dla samochodów osobowych

Galeria zdjęc:

Mapa dojazdu:

Zobacz ofertę obiektu w postaci pliku pdf chalupki_pod_giewontem.pdf (wymagany programu Adobe Reader)

© Murzasichle 2002 - 2017 wszystkie materiały zamieszczone na stronie, chronione są prawami autorskimi, obowiązuje całkowity zakaz kopiowania ich bez zgody autora!
Valid HTML 4.01! Informacje RSS z Murzasichla